Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής στο μπάσκετ Ανδρών

Δείτε τα αποτελέσματα, τη βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική της Γ' εθνικής στο μπάσκετ.

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής στο μπάσκετ Ανδρών

Στους αγώνες για τη 2η αγωνιστική της Γ Εθνικής είχαμε τα εξής αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα:

Κεραυνός Αιγίου-Καλαμάτα 65-56
Ιωνικός ΝΦ-Αχαγιά 90-82
Λέοντας-Ηλυσιακός 75-73
Πέρα-ΝΕΟ Ληξουρίου 69-52
Έσπερος Πατρών-Αιγάλεω 62-77
Κηφισιά-Ακράτα 90-74
Μεγαρίδα-Άρης Νίκαιας 93-61

Η βαθμολογία: Μεγαρίδα, Κηφισιά, Αιγάλεω, Ιωνικός ΝΦ 4, Αχαγιά, Ακράτα, Πέρα, ΝΕΟ Ληξουρίου, Κεραυνός Αιγίου, Λέοντας 3, Ηλυσιακός, Καλαμάτα, Εσπερος Π., Αρης Νικαίας 2.

Η επόμενη αγωνιστική (4/11): Καλαμάτα-Ιωνικός ΝΦ, Αχαγιά-Λέοντας, Ηλυσιακός-Πέρα, ΝΕΟ Ληξουρίου-Έσπερος Πατρών, Αιγάλεω-Κηφισιά, Ακράτα-Άρης Νικαίας, Μεγαρίδα-Κεραυνός Αιγίου

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα:

Καλλιθέα-ΚΑΠ 67-57
Άρης Θήβας-ΟΦΗ 71-84
Λοκρός Αταλάντης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης 74-53
Έξω Παναγίτσα-Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 64-72
Δειλινό-Μελίσσια 60-84
Ερμής Σχηματαρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 69-64
ΒΑΟΛ Χίου-Κορωπί 81-72

Η βαθμολογία: ΟΦΗ, Μελίσσια, Αργοναύτης 4, ΕΦΑΟΖ, Κορωπί, Λοκρός, ΚΑΠ, ΒΑΟΛ, Ικαρος Ν. Σμ., Καλλιθέα, Ερμής Σχημ. 3, Εξω Παναγίτσα, Αρης Θήβας, Δειλινό 2.

Η επόμενη αγωνιστική (4/11): ΚΑΠ-Άρης Θήβας, ΟΦΗ-Λοκρός Αταλάντης, Ικαρος Νέας Σμύρνης- Εξω Παναγίτσα, Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας-Δειλινό, Μελίσσια-Ερμής Σχηματαρίου, ΕΦΑΟΖ-Κορωπί, ΒΑΟΛ Χίου-Καλλιθέα

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Tα αποτελέσματα:

Δόξα Λευκάδας-ΑΟΚ Βέροιας 74-59
Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΟ Καλαμπάκας 71-55
ΠΑΣ Γιάννινα-ΓΑΣ Μελίκης 72-71
Εύαθλος Πολυκάστρου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 74-77
Μαντουλίδης-Τιτάνες Παλαμά 83-61
Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών 61-64

Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

Η βαθμολογία: Δόξα Λευκάδας, ΠΑΣ Γιάννινα, Πρωτέας 4, Μαντουλίδης, Μελίκη, ΑΓΣΙ, Νικόπολη, Τιτάνες 3, Ικαροι Τρ. , Εύαθλος, Ολυμπιακός Β., ΑΟ Καλαμπάκας 2, ΑΟΚ Βέροιας 1.

Η επόμενη αγωνιστική (4/11): ΑΟΚ Βέροιας-Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΟ Καλαμπάκας-ΠΑΣ Γιάννινα
ΓΑΣ Μελίκης-Εύαθλος Πολυκάστρου
ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μαντουλίδης
Τιτάνες Παλαμά-Ολυμπιακός Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών-Ικαροι Τρικάλων

Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΠΣ Ευκαρπίας-ΜΕΝΤ 78-80
Λεύκιππος Ξάνθης-Αστέρας Σίνδου 70-37
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Πολυγύρου 82-76
Μακαμπή-ΒΑΟ 75-74
Ασπίδα Ξάνθης-ΓΑΣ Κομοτηνή 78-69
ΔΕΚΑ-Αίας Ευόσμου 76-81
Ζέφυρος- Νέα Μουδανιά 84-45

Η βαθμολογία: ΜΕΝΤ, Ασπίδα Ξάνθης 4, Λεύκιππος Ξάνθης, ΔΕΚΑ, Ζέφυρος, ΠΣ Ευκαρπίας, ΓΑΣ Κομοτηνή, ΒΑΟ, ΑΟ Πολυγύρου, Απόλλων Καλ., Αίας Ευόσμου, Μακαμπή 3, Αστέρας Σίνδου, Νέα Μουδανιά 2.

Η επόμενη αγωνιστική (4/11): ΜΕΝΤ-Λεύκιππος Ξάνθης, Αστέρας Σίνδου-Απόλλων Καλαμαριάς, ΑΟ Πολυγύρου-Μακαμπή, ΒΑΟ-Ασπίδα Ξάνθης, ΓΑΣ Κομοτηνή-ΔΕΚΑ, Αίας Ευόσμου- Νέα Μουδανιά, Ζέφυρος-ΠΣ Ευκαρπίας

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ